Home > اخبار > ازدواج عروس 106 ساله با داماد66ساله ای که با یک نگاه،عاشق یکدیگر شدند/عکس

ازدواج عروس 106 ساله با داماد66ساله ای که با یک نگاه،عاشق یکدیگر شدند/عکس

ایران نوشت:
زن 106 ساله برزیلی که دلبسته مرد 66 ساله‌ای شده بود، با وجود مخالفت پزشکان، پای سفره عقد نشست و پیرترین عروس جهان شد.

«ولادمیرا رودریگس دی اولیویرا» که به دلیل کهولت سن و بیماری درخانه سالمندان زندگی می‌کند و قادر به انجام کارهایش بدون کمک دیگران نیست، از سه سال قبل با «آپارسیدو دیاس جاکوب» 66 ساله آشنا شد و هر دو در یک نگاه عاشق هم شدند. البته داماد 66 ساله نیز مشکلات جسمی دارد اما با وجود همه این مشکلات آنها عاشق یکدیگر شده و از همان روزهای اول آشنایی تصمیم به ازدواج گرفتند، اما پزشکان بواسطه مشکلات جسمانی و خطرناک بودن هیجان برای هر دونفر، این ازدواج را سه سالی به تأخیر انداختند اما دیگر صبر عروس و داماد به سر آمد و آنها اعلام کردند با وجود همه مشکلات قصد دارند ازدواج کنند.

به این ترتیب مراسم نامزدی این زوج با حضورچند تن ازاعضای خانواده هایشان و ساکنان خانه سالمندان و چندین نیکوکار برزیلی برگزار شد و عروس و داماد در حالی که هیجان زده و خوشحال بودند حلقه عروسی رد و بدل کردند.پس از پایان مراسم ،عروس 106 ساله که تور عروسی نیز بر سرانداخته بود گفت: «من آنقدر جاکوب را دوست دارم که اگر او بمیرد من هم خواهم مرد.»

جاکوب 66 ساله نیز با احساس فراوان درباره عروس خانم گفت: «من از همان لحظه‌ای که والدا را دیدم عاشق‌اش شدم. درست است او کمی از من مسن‌تر است اما برای من اهمیت ندارد. دیدن او مرا شاد می‌کند و از این ازدواج بسیار خوشحالم.»